2031: Islamisté dobývají poslední pevnost ...

30. září 2011 | 19.20 |

K tomuto článku mne inspirovalo dnešní vydání deníku Metro, ve kterém se objevilo číslo jakoby z roku 2031. Články z tohoto čísla pocházely z per čtenářů tohoto "lacinného" periodika. Tak mne napadlo, že bych se i na tomto blogu mohl přenést časem o těch cca 20. let, abych poreferoval, jakou společnost tam nacházíme. Řekněme tedy, že se ocitáme 30.9.2031

Madrid: Islamisté dobývají Sevillu, poslední pevnost Západní civilizace na evropském kontinentu. "Je to velký den pro Mohamedovy následovníky," uvedl Nejvyšší chalif Islámského spojenectví, "to, co začal mučedník Usáma 11. záři před třiceti lety, to, co jsme v mládí během arabského jara před dvaceti lety přivedli na svět, to dnes vydává velké plody, plody naší víry a pevné věrnosti"   Nedobyta zatím zůstáva větší část Skotska, avšak podle nejnovějších zpráv ze severní fronty se i tamnější obrana hroutí. Islamistům vzdorují ještě partyzáni z katolicko - protestantské ligy Severního Irska.  "Útok na Jižní Ameriku se plánuje v období nanejvýš do dvou let, " uvedl chalíf.

Havana:  Část zamořeného uzemí bývalých Spojených států se podařilo očistit od bilogicko - chemických následků čtvrté světové války z doby před osmi lety, uvedl to včera exilový prezident USA. Jedná se symbolicky o místa Východního pobřeží, kde kdysi stála města New York či Washington. První obyvatelé se mohou do svých domovů  začít vracet v řádu nejbližších týdnů či měsíců. Zároveň však prezident přiznává, že exilová vláda nemá prostředky na vyčištěni dalších amerických území.   Avšak ani tato okolnost nebere optimismus ze tváří prostých amerických občanů. Syn posledního starosty New Yourku, který hrdinně padl při obraně vlasti a Západní civilizace, dokonce prohlásil, že vzniká sbírka na rekonstrukci zničené Sochy Svobody.

Jeruzalém:  Náboženská policie odhalila sionistickou teroristickou odbojovou organizaci "Do moře nás nikdy nedostanete," která vyvíjela nové zbraně v boji proti Nejvyššímu chalífovi. Měla to být údajně vodíková puma obsahující i vepřovou krev. Chalíf osobně poslal blahopřání jeruzalémskému vezírovi. Provinilci budou souzeni a spravedlivě odsouzeni podle zákoníku Šária.

Brno: Skupina umírněných muslimů byla zavražděna, když se snažila zabránit vypálení kostela svatého Petra na Petrově. Jejich úsilí veřejně odsoudili členové české protektorátní vlády. "Křesťanské kostely musí zmizet jakožto připomínka minulé, nedávno zaniklé, mrtvé doby," uvedl její předseda pan MB, který se mimochodem v pevném zdraví nedávno dožil 88 let. K jubileu upřímně gratulujeme.

Sorbonna:  Celosvětovou populaci stále silně zneklidňuje fakt, že se vědcům stále ještě nepodařilo vysvětlit záhadné zmizení několika tisíců lidí, převážně křesťanů, které se událo na mnoha místech světa současně, a to přesně před pěti lety.

Vědce kritizoval jednak Chalíf, jednak i papež a představitelé protestanských církví. Při příležitosti pětiletého výročí této události vydal papež společné memorandum s předsedou světové rady církví, světove evangelikální aliance, biskupem celosvětové charismaticko - letniční jednoty, předsedou rady andventistů sedmého dne a generálním sekretářem Svědků jehovových,  ve kterém společně odmítli možnost, že by se mohlo jednat o vytržení církve na konci časů. "Vytržení církve musíme chápat v hluboce -  symbolickém smyslu jakožto přetvoření světa v lidských srdcí," uvedl papež. Předseda světové rady církvi se zase vyjádřil, že "vytržení církve bude masová záležiost a rozhodně se nebude týkat pouhých několika tisíc lidí z mnohamiliardové populace." "Adventisté stojí nohama pevně na zemi," prohlásil předseda advenistů.   "Nepřijali jsme žádné proroctví od Boha potvrzující, že by šlo o vytržení," uklidňuje světovou veřejnost charismatický biskup. "Kdyby to bylo opravdové vytržení, tak bych zde nebyl a nemluvil s Vámi," prohlásil generální sekretář Svědků jehovových, na jeho slova se hlasitě zasmál předseda evangelikální aliance. Možnost, že by událost z před pěti lety mohla být znamením konce světa  odmítl také při svém projevu ke svým národům světa Nejvyšší chalíf a své pochybnosti ohledně blízkosti  příchodu mesiáše vyjádřil také slovutný rabín z  Podřízené Jeruzalémské synagogy za souhlasného přikyvování dozorujícího imána z mešity Al Aksá. Mimozemský útok vyloučil i mlůvčí Vesmírných lidí, pan VB.

Vatikán: Kolégium kardinálů se usneslo, že po smrti Urbana XX, která se mimochodem, vzhledem k jeho dlouhotrvající protestní hladovce, očekává každý dnem, se nebude volit nový papež. "Bylo by to zcela zbytečné" vyjádřil se nejstarší kardinál, "církev totiž ztratila své opodstatnění, a upřímně - .devadesát procent kardinálského sboru na existenci Boha jako TrojJediné osoby stejně nevěří." Připomeňme, že papež drží hladovku už čtvrtý měsíc, od chvíle dobytí Říma islamistickými vojsky, pro nesouhlas s celosvětovým zaváděním zákoníku Šária.  Nad papežovým zdravím vyhlásil Nejvyšší Chalíf informační embargo. Na otázku, v co tedy kardinálové věří, odpověděl nejstarší z nich: "Většina se kloní k představě Boha jakožto neosobní síly, část z nás přijímá za svou poslední encykliku velkého Chalífa o Boží Transcendenci...."

Mexico: Mexické drogové gangy pokračují ve sjednocování latinské ameriky. Do Unie amerických kartelů dnes přistoupila i Venezuela. Velký Doživotní Prezident Diktátor Hugo Chávez zdělil, že jej vyděsily zprávy o pádu Sevilly z dnešního rána. "Rozdrobeni neobstojíme, drogovému exportu evropsko - asijsko - africký islamistický režim nepřeje a naším ekonomikám hrozí zhroucení," uvedli představitelé obou stran ve společném komuniké... 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 3 (3x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

RE: 2031: Islamisté dobývají poslední pevnost ... jaela 01. 10. 2011 - 10:44