Údajná nová směrnice EU regulující počasí...

9. srpen 2011 | 05.00 |

Evropská komise na svém pravidelném zasedání se rozhodla zevřejnit následující směrnici schválenou Evropským parlmentem dne ... . Členské státy jsou povinny zajistit, aby

1) Slunce vycházelo každý den v sedm hodin ráno a zapadalo vždy v 21 hodin večer - povolená odchylka od normy +- 30 minut.
2) Pršet je povoleno pouze v úterý, ve středu a ve čtvrtek
3) Naopak v sobotu a v neděli je povinné sluneční počasí s průměrnou denní hodnotou 25 stupňů Celsia - povolenou odchylku od normy činí pouze plus minus dva stupně Celsia
4) Ministři zahraničí států EU se na společném zasedání rozhodli neprodlužovat víza pro paní Zimu a neumonit ji s okamžitou platností pobyt na území EU, s vyjímkou týdne od 24. do 31. prosince, jehož počasí se plně odevzdává jdo jejích rukou.
5) Z důvodu bodu 4) se v kalendáři s okamžitou platností vyškrtává měsíc leden, únor a prvních dvacetři dnů z měsíce srpna. Za první den roku je tímto zvolen 1.3.

Státy jsou povinny tuto směrnici zavést do svých legislativních procesů do konce letošního roku. Státu, který to nestihne, hrozí pokuta vyměřená Soudním dvorem v Lucembursku v řádech mnoha set kil dřeva zasaženého kůrovcem.

Děkujeme vládám členských států za příkladnou spolupráci na dalším sjednocování a unifikaci Evropské unie.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Moderované komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář